20 LIPCA GREEN JOGATON W RĄBIENIU AB

20 LIPCA GREEN JOGATON W RĄBIENIU AB

Czy wiesz, że na jogowej mapie regionu łódzkiego pojawiła się nowa fantastyczna lokalizacja? Tak blisko Łodzi i Aleksandrowa Łódzkiego, a jednocześnie tak daleko od zgiełku miasta. 

Spiesz się powoli i doceniaj to, co masz. Zapraszamy do delikatnego, regeneracyjnego maratonu jogi już po raz drugi w przepięknej lokalizacji w Rąbieniu AB.

GREEN JOGATON jest utrzymany w nurcie SLOW LIFE. Chcemy zaprosić do praktyki jogi w zgodzie z naturą i w otoczeniu przyrody. Nasza przestrzeń pozwala wyhamować, doświadczyć ciszy, spokoju oraz skupienia na teraźniejszości, dobrych myślach i głębokim oddechu. 

To prawdziwe jednodniowe wakacje, przerwa od zgiełku, hałasu, technologii. Podaruj sobie ten CZAS dla siebie i przywracaj, wzmacniaj wewnętrzną harmonię. 

W programie praktyka jogi funkcjonalnej i regeneracyjnej z Gosią Piasecką oraz Dorotą Klimek, jogi kundalini wraz z masażem dźwiękiem z Darią Chadaj oraz warsztat mindfulness dla początkujących z Agnieszką Rutkowską.

W przerwach między sesjami: vege lunch i przekąski, radosne rozmowy, błogie lenistwo - do dyspozycji uczestników BASEN & SAUNA. 

Cena obejmuje wszystkie atrakcje i wynosi tylko 145 zł.

Zapraszamy do rezerwacji miejsc na GREEN JOGATON w recepcji klubu lub pod nr tel. 517-232-887.
Przy zapisie obowiązuje zaliczka 45 zł płatna gotowką lub przelewem na nr konta:
45114020040000310278645875

GREEN JOGATON
ENERGIA & REGENERACJAGaleria zdjęć: GREEN JOGATON W RĄBIENIU AB