Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek | Sobota | Niedziela |
09:30-10:25
Pilates Premium Kamila Górecka Mentalna
10:30-11:25
Joga + joga w chustach Małgorzata Piasecka Mentalna
17:00-17:55
Stretch +Pilates Natasza Sopińska Fitness
18:00-18:55
BUP (Brzuch Uda Pośladki) Izabela Stokowska Fitness
18:00-18:55
Krav Maga Tomek Pawlak Mentalna
18:00-18:55
Pilates Reformer Studio Marta Szwedzka Reformer
19:00-19:55
Joga Małgorzata Piasecka Mentalna
19:00-19:55
Pilates Mata Marta Szwedzka Fitness
20:00-20:55
Tabata Rafał Maśliński Mentalna
20:00-20:55
Zumba Weronika Moretti Fitness |
10:30-11:25
Zdrowy Kręgosłup Natasza Sopińska Fitness
16:00-16:50
Aerial hoop Kids Sylwia Szpakowska Reformer
17:00-17:50
Akrobatyka w chustach dla dzieci Sylwia Szpakowska Reformer
17:00-17:55
Joga zdrowy kręgosłup Małgorzata Piasecka Mentalna
17:00-17:55
MDM Magdalena Róźycka Fitness
17:55-18:50
Pilates Reformer Studio Kamila Górecka Reformer
18:00-18:55
BUP (Brzuch Uda Pośladki) Izabela Stokowska Fitness
18:00-18:55
Latin solo Paweł Błaszczyk Mentalna
19:00-20:25
Joga Renata Struska Mentalna
19:00-19:55
Turbo spalanie Rafał Maśliński Fitness
20:00-20:55
Stretching Natasza Sopińska Fitness |
09:30-10:25
Pilates Reformer Studio Marta Szwedzka Reformer
10:00-10:55
Pilates + Stretch Natasza Sopińska Mentalna
16:30-17:25
Krav Maga kids Cezary Borowiec Mentalna
17:00-17:55
Taniec 7-11 Patrycja Cyrulska Fitness
17:30-18:25
Joga zdrowy kręgosłup Marta Medyńska Mentalna
18:00-18:55
BUP & Step Małgorzata Grabowska Fitness
18:00-18:55
Krav Maga Tomek Pawlak Reformer
19:00-19:55
Stretch & Roll Izabela Stokowska Mentalna
19:00-19:55
Trening obwodowy + płaski brzuch Katarzyna Gibalska Fitness
20:00-20:55
Bachata W Parach Joanna Karalus Mentalna
21:00-21:30
Bachata W Parach Joanna Karalus Mentalna |
10:30-11:25
Joga + joga w chustach Małgorzata Piasecka Mentalna
16:00-16:50
Aerial hoop Kids Paweł Błaszczyk Reformer
17:00-17:50
Akrobatyka w chustach dla dzieci Paweł Błaszczyk Reformer
17:00-17:55
Stretching Izabela Stokowska Mentalna
17:55-18:50
Mental Body Strong Natasza Sopińska Reformer
18:00-18:55
Joga Małgorzata Piasecka Mentalna
18:00-18:55
Płaski brzuch Katarzyna Gibalska Fitness
19:00-19:55
BUP & Ramiona Katarzyna Gibalska Fitness
19:00-20:25
Joga Kręgosłupa Ola Gajdała Mentalna
20:00-20:55
Zumba Weronika Moretti Fitness
20:30-21:25
Boks Rafał Maśliński Reformer
20:30-21:25
Ladies Flow Dance Ola Gajdała Mentalna |
09:00-09:55
Pilates Reformer Studio Marta Szwedzka Reformer
10:00-10:55
Fitness z piłką Marta Szwedzka Mentalna
16:30-17:20
Aerial hoop Kids Paweł Błaszczyk Reformer
16:30-17:25
Krav Maga kids Cezary Borowiec Mentalna
17:30-18:20
Akrobatyka w chustach dla dzieci Paweł Błaszczyk Reformer
17:30-18:25
Pilates Natasza Sopińska Fitness
18:30-19:25
Latin solo Paweł Błaszczyk Mentalna
18:30-19:25
Turbo spalanie Rafał Maśliński Fitness
19:00-19:55
Stretching Katarzyna Gibalska Reformer
19:30-21:00
Aikido Maksymilian Nowaczyk Fitness
19:30-20:25
Taniec użytkowy Paweł Błaszczyk Mentalna
20:30-21:25
Medytacja i relaks Monika Kalinowska Mentalna |
08:30-09:25
Płaski brzuch Katarzyna Gibalska Fitness
09:00-09:55
Joga w chustach Anna Sylwestrzak Mentalna
09:30-10:25
Fit Sztanga Małgorzata Grabowska Fitness
10:30-11:25
Balet 4-6 ODORIKO Szkoła Tańca Fitness
13:15-14:15
TRX Tomasz Robak Reformer
14:30-18:30
Animacje urodzinowe dla dzieci NN Open |
09:00-09:55
BUP & Ramiona Katarzyna Gibalska Fitness
10:00-10:55
Rozciąganie kids Patrycja Cyrulska Mentalna
10:00-10:55
Stretching Natasza Sopińska Fitness
11:00-11:55
Joga Andrzej Pieczewski Mentalna
11:00-11:55
Zabawa w Taniec Patrycja Cyrulska Fitness
12:00-13:30
Kreatywny kącik Patrycja Cyrulska Fitness
13:00-17:00
Animacje urodzinowe dla dzieci NN Open
18:00-18:55
Bachata Solo Joanna Karalus Mentalna
19:00-19:55
Bachata W Parach Joanna Karalus Mentalna
20:00-20:55
Bachata W Parach Joanna Karalus Mentalna |