Grafik (widok tygodnia)

otwórz grafik w widoku od dziś

(*) Zajęcia Premium. Standardowe karnety klubowe oraz karty partnerskie mogą nie być honorowane. Szczegóły uzyskasz kontaktując się z Recepcją.

od 2021-09-18 do 2021-09-24 >>

SobotaNiedzielaPoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
09:00 (75 min)
JOGA DLA POCZĄTKUJĄCYCH
Kasia Grzybowska
09:00 (50 min)
FITNESS SENIOR
09:00 (50 min)
FITNESS SENIOR
Dorota Klimek
09:30 (50 min)
PILATES MATA
Kamila Górecka
09:30 (55 min)
PILATES REFORMER STUDIO
Agnieszka Alwingier
09:30 (55 min)
PILATES REFORMER STUDIO
Agnieszka Alwingier
10:00 (115 min)
JOGA & ROWER
Dorota Klimek
10:00 (55 min)
TRENING MDM ZOOM
Aneta Mirska
10:00 (55 min)
JOGA
Dorota Klimek
10:00 (50 min)
TABATA
Agnieszka Szubert
10:15 (50 min)
FITNESS Z PIŁKĄ
Dorota Klimek
10:00 (50 min)
BUP&RAMIONA
Agnieszka Szubert
10:00 (55 min)
JOGA W CHUSTACH
Dorota Klimek
10:00 (50 min)
FITNESS Z PIŁKĄ
Dorota Klimek
10:30 (50 min)
ODORIKO HIP-HOP 10-12 LAT
11:00 (55 min)
JOGA ZE SPRZĘTEM
Dorota Klimek
11:00 (55 min)
JOGA DLA KOBIET W CIĄŻY
Dorota Klimek
11:00 (30 min)
SIX PACK SHORT
Agnieszka Szubert
11:30 (50 min)
ODORIKO MODERN JAZZ 10-12 LAT
11:30 (45 min)
JOGA SENIOR
Dorota Klimek
13:00 (235 min)
OD PAŹDZIERNIKA NOWE ANIMACJE URODZINOWE DLA DZIECI
13:00 (235 min)
OD PAŹDZIERNIKA NOWE ANIMACJE URODZINOWE DLA DZIECI
16:00 (50 min)
ODORIKO BALET 4-6 LAT
16:00 (50 min)
AERIAL HOOP 6 - 8 LAT
Ela Najman
16:00 (50 min)
KRAV MAGA GALVARINO 4-7 lat
Cezary Borowiec
16:00 (50 min)
ODORIKO HIP-HOP 4-6 LAT
16:00 (50 min)
KRAV MAGA GALVARINO 4-7 lat
Cezary Borowiec
17:00 (50 min)
PILATES TERAPEUTYCZNY MATA
Dorota Klimek
17:00 (50 min)
ODORIKO MODERN JAZZ 7-9 LAT
17:00 (50 min)
AERIAL HOOP 9+
Ela Najman
17:00 (50 min)
KRAV MAGA GALVARINO 8+
Cezary Borowiec
17:00 (50 min)
PILATES TERAPEUTYCZNY MATA
Dorota Klimek
17:00 (50 min)
ODORIKO HIP-HOP 7-9 LAT
17:00 (50 min)
KRAV MAGA GALVARINO 8+
Cezary Borowiec
18:00 (50 min)
BUP&RAMIONA
Agnieszka Szubert
18:00 (50 min)
JOGA DLA POCZĄTKUJĄCYCH
Gosia Piasecka
18:00 (50 min)
PILATES REFORMER STUDIO
Kamila Górecka
18:00 (50 min)
AERIAL HOOP DOROŚLI
Ela Najman
18:00 (50 min)
BUP
Agnieszka Szubert
18:00 (50 min)
JOGA W CHUSTACH
Dorota Klimek
18:00 (55 min)
PILATES REFORMER STUDIO
Agnieszka Alwingier
18:00 (50 min)
FITNESS Z PIŁKĄ
Justyna Joachimiak
18:00 (75 min)
JOGA ZDROWY KRĘGOSŁUP
Gosia Piasecka
18:00 (50 min)
KRAV MAGA GALVARINO DLA DOROSŁYCH
Cezary Borowiec
18:00 (75 min)
JOGA W CHUSTACH
Kasia Grzybowska
18:30 (50 min)
PILATES REFORMER STUDIO
Kamila Górecka
19:00 (85 min)
JOGA ZDROWY KRĘGOSŁUP
Gosia Piasecka
19:00 (50 min)
TURBO SPALANIE
Justyna Joachimiak
19:00 (50 min)
JOGA TERAPEUTYCZNA
Dorota Klimek
19:00 (55 min)
STRETCHING
Agnieszka Alwingier
19:00 (50 min)
BUP&RAMIONA
Justyna Joachimiak
19:30 (50 min)
PILATES MATA
Kamila Górecka
19:30 (85 min)
AIKIDO MŁODZIEŻ (12+) I DOROŚLI
Maksymilian Nowaczyk
20:00 (50 min)
ZUMBA
Ola Rebai
20:00 (50 min)
BUP
Justyna Joachimiak
20:00 (85 min)
AIKIDO MŁODZIEŻ (12+) I DOROŚLI
Maksymilian Nowaczyk
20:00 (50 min)
ZUMBA
Ola Rebai
20:30 (55 min)
JOGA W CHUSTACH DLA POCZĄTKUJĄCYCH
Kasia Grzybowska