Grafik (widok tygodnia)

otwórz grafik w widoku od dziś

(*) Zajęcia Premium. Standardowe karnety klubowe oraz karty partnerskie mogą nie być honorowane. Szczegóły uzyskasz kontaktując się z Recepcją.

od 2020-09-23 do 2020-09-29 >>

ŚrodaCzwartekPiątekSobotaNiedzielaPoniedziałekWtorek
09:00 (50 min)
FITNESS SENIOR
Dorota Klimek
09:00 (50 min)
FITNESS SENIOR
Dorota Klimek
09:00 (50 min)
JOGA DLA POCZĄTKUJĄCYCH
Kasia Grzybowska
09:30 (50 min)
PILATES REFORMER STUDIO GRUPA PERSONALNA
Kamila Górecka
09:30 (50 min)
BUDOWANIE POŚLADKÓW
Justyna Joachimiak
09:30 (50 min)
PILATES MATA OUTDOOR
Kamila Górecka
10:15 (50 min)
FITNESS Z PIŁKĄ
Dorota Klimek
10:00 (50 min)
BODY SHAPE
Agnieszka Szubert
10:00 (70 min)
OTOJOGA Z KRZESŁAMI
Dorota Klimek
10:15 (50 min)
FITNESS Z PIŁKĄ
Dorota Klimek
10:00 (50 min)
BUP
Anna Kocewiak
10:00 (50 min)
TRENING MDM
Aneta Mirska
10:00 (70 min)
JOGA
Gosia Piasecka
10:00 (50 min)
TABATA
Agnieszka Szubert
10:00 (50 min)
FAT KILLER
Justyna Joachimiak
11:00 (25 min)
SIX PACK SHORT
Agnieszka Szubert
11:00 (25 min)
STRETCHING SHORT
Dorota Klimek
11:00 (50 min)
STRETCHING KRĘGOSŁUPA
Aneta Mirska
11:00 (85 min)
OTOJOGA + RELAKS
Dorota Klimek
11:30 (50 min)
JOGA DLA KOBIET W CIĄŻY
Dorota Klimek
11:30 (50 min)
JOGA SENIOR
Dorota Klimek
13:00 (235 min)
ANIMACJE URODZINOWE DLA DZIECI
13:00 (235 min)
ANIMACJE URODZINOWE DLA DZIECI
16:00 (45 min)
KRAV MAGA KIDS GALVARINO DLA DZIECI 4+
Cezary Borowiec
16:00 (50 min)
BALET KIDS ODORIKO DLA DZIECI 4+
16:00 (50 min)
KRAV MAGA KIDS GALVARINO DLA DZIECI 4+
Cezary Borowiec
16:00 (50 min)
AKROBATYKA W CHUSTACH KIDS DLA DZIECI 4+
16:00 (40 min)
OTODANCE DLA DZIECI 6+
16:00 (50 min)
BALET KIDS ODORIKO DLA DZIECI 4+
16:00 (45 min)
ELASTYCZNE CIAŁO & ZDROWY KĘGOSŁUOP
17:00 (50 min)
TBC
Anna Gajdowicz
17:00 (45 min)
KRAV MAGA KIDS GALVARINO DLA DZIECI 8+
Cezary Borowiec
17:00 (50 min)
PILATES MATA GRUPA PERSONALNA
Dorota Klimek
17:00 (50 min)
MODERN JAZZ JUNIOR ODORIKO DLA DZIECI 8+
17:00 (50 min)
AERIAL HOOP DLA DZIECI 6+
17:00 (50 min)
KRAV MAGA JUNIOR GALVARINO DLA DZIECI 8+
Cezary Borowiec
17:00 (45 min)
STRETCHING
Justyna Joachimiak
17:00 (50 min)
PILATES MATA GRUPA PERSONALNA
Dorota Klimek
17:00 (50 min)
AKROBATYKA W CHUSTACH JUNIOR DLA DZIECI 8+
17:00 (45 min)
STRETCHING
Agnieszka Szubert
17:00 (50 min)
AERIAL HOOP DLA DZIECI 6+
17:00 (50 min)
MODERN JAZZ JUNIOR ODORIKO DLA DZIECI 8+
17:00 (45 min)
ELASTYCZNE CIAŁO & ZDROWY KĘGOSŁUOP
17:45 (50 min)
TABATA OUTDOOR
Anna Kocewiak
17:30 (50 min)
OTOJOGA OUTDOOR
Dorota Klimek
17:45 (50 min)
BUP OUTDOOR
Justyna Joachimiak
18:00 (50 min)
BUP
Anna Gajdowicz
18:00 (50 min)
JOGA ZDROWY KRĘGOSŁUP
Ula Olszówka
18:00 (70 min)
JOGA Z ELEMENTAMI MINDFULNESS
Gosia Piasecka
18:00 (50 min)
PILATES REFORMER STUDIO GRUPA PERSONALNA
Kamila Górecka
18:00 (50 min)
FITNESS Z PIŁKĄ
Justyna Joachimiak
18:15 (50 min)
STEP POWER
Justyna Joachimiak
18:15 (50 min)
LATIN SOLO
18:00 (50 min)
TABATA
Agnieszka Szubert
18:00 (50 min)
SALSA SOLO
Violetta Jaroszewska
18:00 (70 min)
JOGA ZDROWY KRĘGOSŁUP + KRZESŁO
Gosia Piasecka
18:00 (50 min)
PILATES REFORMER STUDIO GRUPA PERSONALNA
Kamila Górecka
18:00 (50 min)
AERIAL HOOP DLA DOROSŁYCH
19:00 (50 min)
OTOJOGA GRUPA PERSONALNA
Dorota Klimek
19:00 (50 min)
STRETCHING
Anna Kocewiak
19:00 (50 min)
ZUMBA
Jolanta Materka
19:15 (50 min)
PILATES MATA
Kamila Górecka
19:00 (50 min)
BUP
Justyna Joachimiak
19:00 (70 min)
JOGA ZDROWY KRĘGOSŁUP + KRZESŁO
Ula Olszówka
19:00 (50 min)
ZUMBA
Jolanta Materka
19:00 (50 min)
TURBO SPALANIE
Justyna Joachimiak
19:15 (50 min)
STRETCHING POWIĘZIOWY GRUPA PERSONALNA
Kamila Górecka
19:30 (55 min)
JOGA GRUPA PERSONALNA
Gosia Piasecka
19:30 (85 min)
AIKIDO (12+) MŁODZIEŻ I DOROŚLI
Maksymilian Nowaczyk
19:30 (50 min)
TANIEC UŻYTKOWY DLA PAR
19:30 (50 min)
JOGA DLA POCZĄTKUJĄCYCH
Gosia Piasecka
20:00 (115 min)
FORMACJA TANECZNA DLA KOBIET
Kasia Matusiak
20:00 (85 min)
AIKIDO MŁODZIEŻ (12+) I DOROŚLI
Maksymilian Nowaczyk
20:00 (50 min)
BUP
Justyna Joachimiak
20:30 (50 min)
KRAV MAGA GALVARINO MŁODZIEŻ I DOROŚLI
Damian Ciesielski
20:30 (50 min)
JOGA W CHUSTACH DLA POCZĄTKUJĄCYCH
Kasia Grzybowska
20:30 (55 min)
OTOJOGA W CHUSTACH
Dorota Klimek
20:30 (50 min)
KRAV MAGA GALVARINO MŁODZIEŻ I DOROŚLI
Damian Ciesielski
20:30 (50 min)
PILATES REFORMER STUDIO GRUPA PERSONALNA
Kamila Górecka