Grafik (widok tygodnia)

otwórz grafik w widoku od dziś

(*) Zajęcia Premium. Standardowe karnety klubowe oraz karty partnerskie mogą nie być honorowane. Szczegóły uzyskasz kontaktując się z Recepcją.

od 2022-06-28 do 2022-07-04 >>

WtorekŚrodaCzwartekPiątekSobotaNiedzielaPoniedziałek
09:00 (50 min)
PILATES REFORMER STUDIO
Kamila Górecka
09:00 (50 min)
BUDOWANIE POŚLADKÓW
Justyna Joachimiak
09:00 (50 min)
PILATES REFORMER STUDIO
Marta Szwedzka
09:00 (50 min)
PŁASKI BRZUCH
Justyna Joachimiak
09:00 (85 min)
JOGA DLA POCZĄTKUJĄCYCH
Marta Medyńska
09:30 (50 min)
PILATES REFORMER STUDIO
Marta Szwedzka
09:30 (50 min)
PILATES
Kamila Górecka
10:00 (50 min)
BODY SHAPE
Justyna Joachimiak
10:00 (50 min)
BUP&RAMIONA
Agnieszka Szubert
10:00 (55 min)
JOGA W CHUSTACH
Dorota Klimek
10:00 (50 min)
FITNESS Z PIŁKĄ
Marta Szwedzka
10:00 (55 min)
FITNESS DANCE
Julia Korzeniewska
10:00 (50 min)
TABATA
Agnieszka Szubert
10:30 (55 min)
JOGA
Renata Struska
11:00 (55 min)
JOGA DLA KOBIET W CIĄŻY
Dorota Klimek
11:00 (50 min)
GIMNASTYKA DLA SENIORÓW
Dorota Klimek
11:00 (55 min)
JOGA
Andrzej Pieczewski
11:00 (25 min)
SHORT STRETCH
Agnieszka Szubert
13:00 (235 min)
ANIMACJE URODZINOWE DLA DZIECI
13:00 (235 min)
ANIMACJE URODZINOWE DLA DZIECI
16:00 (50 min)
PILATES TERAPEUTYCZNY GRUPA ZAMKNIĘTA
Dorota Klimek
16:00 (50 min)
AERIAL HOOP KURS DZIECI
Karolina Wasiak
17:00 (50 min)
MIĘŚNIE DNA MIEDNICY
Magda Różycka
17:00 (50 min)
KRAV MAGA KURS 4-7 lat
Cezary Borowiec
17:00 (50 min)
KRAV MAGA KURS 8+ lat
Cezary Borowiec
17:00 (50 min)
BRZUCH&ZDROWE PLECY
Marta Szwedzka
17:00 (50 min)
PILATES TERAPEUTYCZNY GRUPA ZAMKNIĘTA
Dorota Klimek
17:00 (50 min)
AERIAL HOOP KURS 9+
Karolina Wasiak
17:00 (50 min)
STRETCHING
Marta Szwedzka
17:30 (75 min)
JOGA ZDROWY KRĘGOSŁUP
Gosia Piasecka
17:30 (50 min)
JOGA
Andrzej Pieczewski
18:00 (50 min)
PILATES REFORMER STUDIO
Kamila Górecka
18:00 (80 min)
JOGA
Renata Struska
18:00 (50 min)
LATIN SOLO
18:00 (50 min)
TABATA
Agnieszka Szubert
18:00 (50 min)
PILATES REFORMER STUDIO
Kamila Górecka
18:00 (80 min)
JOGA
Renata Struska
18:00 (50 min)
TRX
Justyna Joachimiak
18:00 (50 min)
TANIEC UŻYTKOWY DLA PAR
18:00 (50 min)
BODY SHAPE
Magda Różycka
18:00 (50 min)
PILATES REFORMER STUDIO
Marta Szwedzka
18:00 (50 min)
PŁASKI BRZUCH
Justyna Joachimiak
18:00 (50 min)
AERIAL HOOP KURS DOROŚLI
Karolina Wasiak
18:00 (50 min)
PILATES REFORMER STUDIO
Marta Szwedzka
19:00 (50 min)
TURBO SPALANIE
Justyna Joachimiak
19:00 (50 min)
AERIAL HOOP DLA DZIECI
19:00 (50 min)
JOGA TERAPEUTYCZNA
Dorota Klimek
19:00 (50 min)
STRETCH&ROLL
Justyna Joachimiak
19:00 (85 min)
KRAV MAGA DOROŚLI
Tomasz Pawlak
19:00 (50 min)
BUP&RAMIONA
Justyna Joachimiak
19:00 (50 min)
PILATES
Kamila Górecka
19:00 (50 min)
AERIAL HOOP DOROŚLI
19:00 (85 min)
KRAV MAGA DOROŚLI
Tomasz Pawlak
19:00 (50 min)
PILATES MATA
Marta Szwedzka
19:00 (75 min)
JOGA ZDROWY KRĘGOSŁUP
Gosia Piasecka
19:55 (45 min)
AKROBATYKA W CHUSTACH DLA DZIECI
19:30 (50 min)
JOGA TERAPEUTYCZNA
Gosia Piasecka
19:30 (85 min)
AIKIDO MŁODZIEŻ (12+) I DOROŚLI
Maksymilian Nowaczyk
20:00 (50 min)
BUP
Justyna Joachimiak
20:00 (85 min)
AIKIDO MŁODZIEŻ (12+) I DOROŚLI
Maksymilian Nowaczyk
20:00 (50 min)
FITNESS DANCE
Julia Korzeniewska
20:00 (50 min)
FITNESS DANCE
Julia Korzeniewska
20:30 (55 min)
JOGA W CHUSTACH
Andrzej Pieczewski