GREEN JOGATON 14 września w Rąbieniu AB

GREEN JOGATON 14 września w Rąbieniu AB

PIĘKNE EPICKIE PODSUMOWANIE LETNIEGO JOGOWANIA z Jogownią i Otofitness NADCHODZI... 


Zapraszamy do delikatnego, regeneracyjnego maratonu jogi w przepięknym naszym letnim obiekcie w Rąbieniu AB w otoczeniu bujnej przyrody. 


GREEN JOGATON jest utrzymany w nurcie SLOW LIFE. Chcemy zaprosić do praktyki jogi w zgodzie z naturą. Nasza przestrzeń pozwala wyhamować, doświadczyć ciszy, spokoju oraz skupienia na teraźniejszości, dobrych myślach i głębokim oddechu. 
To prawdziwe jednodniowe wakacje na koniec lata, przerwa od zgiełku, hałasu, technologii. Podaruj sobie ten CZAS dla siebie i przywracaj, wzmacniaj wewnętrzną harmonię. 

W programie: praktyka jogi zdrowy kręgosłup oraz jogi flow z Ulą Olszówką, jogi z elementami pilates z Dorotą Klimek oraz jogi regeneracyjnej razem z masażem dźwiękiem z Anetą Nowicką.

 
W przerwach między sesjami: vege lunch i przekąski, radosne rozmowy, błogie lenistwo. Do dyspozycji uczestników BASEN & SAUNA. 

Cena obejmuje wszystkie atrakcje i wynosi tylko 130 zł. 

Zapraszamy do rezerwacji miejsc pod nr tel. 517-232-887 (zaliczka 30 zł). 

Zapraszamy również rodziców z dziećmi, jeśli zbierze się grupa min. 3 dzieci, zapewnimy animacje i opiekę pociechom, by rodzice mogli skosztować błogiego relaksu. 

JOGOWNIA & OTOFITNESS


Galeria zdjęć: GREEN JOGATON W RĄBIENIU AB