HIT ZIMY! 11 GRUDNIA WARSZTAT JOGI I RELAKSACJI Z PROF. JANUSZEM SZOPĄ

HIT ZIMY! 11 GRUDNIA WARSZTAT JOGI I RELAKSACJI Z PROF. JANUSZEM SZOPĄ

Już rozpoczynamy rezerwację miejsc na wyjątkowy i wyczekiwany warsztat jogi z uwielbianym prof. JANUSZEM SZOPĄ w terminie 11 grudnia w godz.10.00-18.00

Harmonogram: 

10.00 – 12.00 sesja I praktyka hatha jogi

12.00 – 12.30 przerwa kawowa (w klubie Otofitness przygotujemy poczęstunek, kawę i herbatę)

12.30 – 14.00 sesja II praktyka hatha jogi

14.00 – 15.30 przerwa obiadowa (we własnym zakresie; w okolicy jest kilka restauracji, dysponujemy też nr kontaktowymi do zamówień z dowozem)

15.30 – 16.30 wykład pt. Rola pracy z umysłem w sytuacji stresu

16.45 – 18.00 relaksacja oraz ćwiczenia oddechowe, wizualizacyjne i koncentracji umysłu

Spotkanie z wybitnym praktykiem za cenę jedynie 160 zł! 

Zapraszamy do rezerwacji miejsc pod nr tel. 517-232-887 z zaliczką wysokości 60 zł.

Nr konta klubu Otofitness: 45 1140 2004 0000 3102 7864 5875 

Prowadzący: Prof. AWF dr hab. dr h.c. Janusz Szopa

Kierownik Katedry Zarządzania Sportem i Turystyką Akademii Wychowania Fizycznego  w Katowicach. Poprzednio – dziekan Wydziału Zarządzania Sportem i Turystyką, kierownik Zespołu Dydaktycznego Technik Relaksacyjnych i Jogi w AWF w Katowicach oraz rektor, prorektor, dziekan, dyrektor Instytutu Matematyki i Informatyki,  kierownik Zakładu Technik Relaksacyjnych i Jogi w Politechnice Częstochowskiej. 

Instruktor relaksacji, ćwiczeń jogi i kinezypsychoprofilaktyki. Posiadacz międzynarodowych dyplomów nauczyciela jogi wg metody Iyengara i Shivanandy. 

Twórca programów nauczania oraz wykładowca technik relaksacyjnych, kinezypsychoprofilaktyki, jogi, psychosomatyki i zarządzania stresem w polskich i zagranicznych uczelniach wyższych oraz programu kształcenia terapeutów uzdrowiskowych. 

Współorganizator i wykładowca programów europejskich, rządowych i samorządowych z zakresu rekreacji ruchowej dla osób w wieku dojrzałym. Od lat współpracuje z instytutami jogi oraz uczelniami indyjskimi.  

Organizator i wykładowca kursów instruktorskich z zakresu rekreacji ruchowej w oparciu o system fizycznych ćwiczeń jogi. Wypromował około 1000 instruktorów rekreacji ruchowej (jest to tytuł zawodowy w dziedzinie kultury fizycznej) w specjalności hatha joga, kinezypsychoprofilaktyka lub fitness – ćwiczenia psychofizyczne. 

Współtwórca naukowo-badawczo-szkoleniowego częstochowsko-katowickiego centrum jogi oraz naukowych konferencji o jodze. 

Kierownik studiów podyplomowych „Relaksacja i joga” na Wydziale Rehabilitacji AWF Warszawa, które ukończyło około 300 słuchaczy.

Autor i współautor 3 książek oraz około 75 publikacji naukowych i kilkunastu artykułów popularyzatorskich z zakresu jogi i jej zastosowań w profilaktyce zdrowia, a także około 120 artykułów z zakresu nauk technicznych i nauk o zarządzaniu. 

Twórca sekcji jogi w Klubie Uczelnianym AZS Politechniki Częstochowskiej, Koła Naukowego Joga w AWF Katowice, współtwórca Stowarzyszenia Jogi Akademickiej (wiceprezes), Polskiego Stowarzyszenia Jogi Iyengara (wiceprezes 2003-2008) oraz innych organizacji zajmujących się promocją jogi.


STREFA JOGI

OTOFITNESS

Aleksandrów Łódzki, ul. 11 Listopada 5 A

Galeria zdjęć: WARSZTAT Z PROF. JANUSZEM SZOPĄ