JEDYNE W WOJEWÓDZTWIE ŁÓDZKIM! PILATES REFORMER STUDIO

JEDYNE W WOJEWÓDZTWIE ŁÓDZKIM! PILATES REFORMER STUDIO

Nasze STUDIO jest unikatowe i prestiżowe, to jedyne takie miejsce na mapie województwa łódzkiego!!! 

Nasza perełka i ogromna  inwestycja w klubie Otofitness stworzona z myślą o holistycznym podejściu do zdrowia. To jakość na wyciągnięcie ręki! Gwarantujemy rewelacyjne efekty pracy i poprawę jakości życia. To nasz prawdziwy powód do dumy! 

Jako jedyni prowadzimy specjalistyczne treningi w kameralnych grupach personalnych na oryginalnym sprzęcie stworzonym przez J. Pilatesa! 

ZAPRASZAMY DO OTOFITNESS NA WYJĄTKOWE SPECJALISTYCZNE ZAJĘCIA W PILATES REFORMER STUDIO 

Tylko w Otofitness pieszczotliwie przez nas nazywany Green Room of Pilates, czyli ekskluzywne studio uciech i rozkoszy pilatesowych. Grey mógłby się od nas wiele nauczyć. 

A JAKIE SĄ FAKTY? 

To jedyne w regionie prestiżowe miejsce, które umożliwia prowadzenie zajęć pilates na oryginalnym sprzęcie stworzonym przez J. Pilatesa:

reformer,

Wunda Chair

Beczka

Spine corrector

Podczas zajęć pracujemy w systemie pracy obwodowej, dzięki temu ich intensywność jest idealnie dostosowana do indywidualnych możliwości, a Ty możesz doświadczyć wyjątkowych doznań na każdym urządzeniu.

Trening na sprzęcie pilatesowym wspaniale wzmocni i wymodeluje Twoje ciało oraz pozwoli perfekcyjnie wykonywać ćwiczenia. 

Dodatkowo także, sprzęt ten jest idealny dla osób, które mają np. problemy z aparatem ruchu, są po przebytych operacjach.

STUDIO PILATES REFORMER prowadzi w Otofitness znakomita instruktorka Kamila Górecka. Gwarantujemy, że każdy trening z Kamilą jest oryginalny i niepowtarzalny. Zapewniamy pracę w kameralnej (max. 8 osób) grupie.

Kamila buduje indywidualny ciepły kontakt z Uczestnikami zajęć, tworzy wyjątkową atmosferę treningu, dba o każdy szczegół, słynie z profesjonalizmu, wyróżnia się umiejętnością omawiania ćwiczeń.

A TERAZ NOWOŚĆ W STUDIO POJAWIŁ SIĘ NOWY SPRZĘT, ROZWIJAMY ZAKRES DZIAŁAŃ:

Small Arm Chair

PED & PULL

Kamila prowadzi Pilates Reformer Studio w następujących terminach:

poniedziałki g. 19.00

wtorki w g. 18.00

wtorki g. 20.00

środy g. 9.30 

czwartki g. 18.00

Zajęcia odbywają się w kameralnych grupach personalnych specjalistycznych z indywidualną opieką trenerską. 

Mamy jeszcze wolne miejsca, dołącz do nas! 

JAKOŚĆ BLISKO CIEBIE! 

ZAPRASZAMY! 

Aleksandrów Łódzki, ul. 11 Listopada 5A 

Rezerwuj miejsce: tel./sms: 517-232-887

Galeria zdjęć: PILATES REFORMER STUDIO