Karolina Szatkowska-Zawisza

Karolina Szatkowska-Zawisza

Aktywna sportowo była od przedszkola, no może z drobną pauzą w okresie studiów, kiedy to, jak sama mówi, wszelką formą ruchu się brzydziła. Wówczas przekonała się, że brak ruchu to nie tylko nadprogramowe kilogramy ale także, rzecz jasna słabsza kondycja fizyczna i gorsze samopoczucie. 

Od 2010 roku powróciła do regularnych ćwiczeń, a w 2014 roku rozpoczęła swoją przygodę z Jogą, która towarzyszy jej do dziś i stanowi uzupełnienie regularnych treningów wzmacniających. W lutym 2015 uczestniczyła w swoim pierwszym warsztacie jogi z Konradem Kocotem organizowanym przez Centrum Yogi pn. ?Wygięcia do tyłu ? bramy szczęścia?. 
 Wiosną 2017 roku wzięła udział w projekcie biegowym pod nazwą Uczę się biegać z Jagodą organizowanym przez Macieja Jagusiaka, którego głównym celem była nauka prawidłowej techniki biegowej, którą szlifuje na co dzień. 
 W marcu 2018 brała udział w warsztacie jogi z Kasią Pilorz organizowanym w szkole jogi Joga Życia pn. ?O wzajemnej wymianie między skłonami i balansami? 
 W lipcu 2018 uczestniczyła w weekendowym Obozie pracy nad techniką by Pan Jagoda. W październiku 2018 uzyskała uprawnienia Instruktora Fitness w ramach szkolenia prowadzonego przez GoodMoov. 
 W grudniu 2018 uczestniczyła w warsztacie Mental&Reha prowadzonym przez Martę Gorącą dla GoodMoov. 
 W styczniu 2019 brała udział w Pose Method of Running & Buteyko Breathing camp - edycja zimowa organizowanym przez Macieja Jagusiaka. 
 W lutym 2019 brała udział w warsztacie jogi z Konradem Kocotem organizowanym w szkole jogi Yoga&Mind ?Oddech wrota do lepszego poznania siebie nie tylko w asanie?
W marcu 2019 brała udział w szkoleniu Full Body Strenght ? Weight Training (Sztangi-Hantle) organizowanym przez Vital-Zone. 
W kwietniu 2019 roku uczestniczyła w warsztacie Functional Workshop prowadzonym przez Martę Gorącą dla GoodMoov. 
W maju 2019 roku uczestniczyła w konwencji bodyART Professional Zone by Marta Tymoszewicz. Obecnie jest w trakcie szkolenia dla instruktorów bodyART LEVEL1 organizowanym przez Polską Szkołę bodyART.

Zajęcia które prowadzę

Inni Instruktorzy