KLUB OTWARTY NA NOWYCH ZASADACH. ZAPRASZAMY DO NAS!

KLUB OTWARTY NA NOWYCH ZASADACH. ZAPRASZAMY DO NAS!

WRACAMY DO GRY! REAKTYWACJA! Obsługa i trenerzy są zabezpieczeni i wyszkoleni co do obowiązujących wytycznych sanitarnych. Przestrzeń klubowa jest odświeżona oraz nabrała nowego, oryginalnego, stylowego wystroju. Jest przytulnie, czysto i przestronnie! 

LUBIĘ WRACAĆ TAM, GDZIE BYŁAM/BYŁEM JUŻ!

Brakuje nam Was, Kochani OTOKLUBOWICZE, zachęcamy do powrotu do klubu, korzystania z naszej bogatej oferty. Jesteście naszą motywacją, teraz chcemy odwdzięczyć się za wsparcie w trudnym czasie i ze zdwojoną mocą działamy pełni sił i nadziei! Razem możemy więcej! 

Nasze mocne strony:

Uruchomiliśmy PILATES REFORMER STUDIO I JAKO JEDYNI W WOJEWÓDZTWIE ŁÓDZKIM PROWADZIMY KAMERALNE TRENINGI PILATES NA URZĄDZENIACH W PRZYSTĘPNYCH CENACH PROWADZONE PRZEZ TOPOWĄ TRENERKĘ I SZKOLENIOWCA KAMILĘ GÓRECKĄ, UTRZYMUJEMY TRENINGI OUTDOOR (HIT LATA!) , wprowadziliśmy WAKACYJNE SHORT (trening trwa tylko 30 minut), oferujemy GORĄCĄ ZNIŻKĘ NA KARNETY DLA DZIECI I MŁODZIEŻY PRZEZ CAŁE WAKACJE, realizujemy PÓŁKOLONIE I KOLONIE, otwieramy nabór na YOGA CAMP w sierpniowy WEEKEND, a także mamy w grafiku NOWOŚCI: AERIAL HOOP, AIKIDO, LATIN SOLO, TRENING MDM, STRETCHING KRĘGOSŁUPA, JOGA Z KRZESŁAMI . 

Przypominamy, że mamy największą w mieście salę do zajęć fitness i Zumba! 

Sprawdzaj szczegóły na naszej stronie www i rezerwuj miejsce pod nr tel. 517-232-887 lub online.

W klubie przestrzegamy z najwyższą dokładnością reżimu sanitarnego.

Po każdym treningu dezynfekujemy sprzęt (w tym celu wyznaczyliśmy 15-minutowe przerwy między treningami). 

Udostępniamy wyjścia z sali fitness oraz Pilates Reformer Studio bezpośrednio na zewnątrz. 

Przyjmujemy ograniczoną ilość osób na każdy trening, tym samym gwarantując bezpieczną przestrzeń dla każdego OTOKLUBOWICZA (dlatego prosimy o rezerwację miejsc). 

Utrzymujemy dystans odległości 2 metrów między nami. 

Na terenie klubu obowiązują maseczki, ale zdejmujemy je na czas aktywności fizycznej. 

Obuwie zmieniamy przed salami. Zalecamy przyjście już w stroju sportowym i dla bezpieczeństwa nie narzucamy konieczności korzystania z szatni. 

Zalecamy korzystanie z własnej maty i osobistego sprzętu sportowego. 

Dezynfekujemy ręce. 


ZAPRASZAMY!  

ODMROŻENI & ROZGRZANI

OTOFITNESS 

Aleksandrów Łódzki, ul. 11 Listopada 5A 

Wszystkie szczegóły zawsze w Aktualnościach na stronie www, Facebooku, Instagramie oraz pod nr tel. recepcji: 517-232-887. 

Czekamy na Was! Tęsknimy!