Masaże

Rozwijamy się dla Was! Chcemy Was rozpieszczać! Aktywny tryb życia potrzebuje chwil wytchnienia. Dlatego uruchamiamy Strefę Wellness w klubie Otofitness. Rozpoczynamy od fantastycznej, bogatej oferty wyjątkowych masaży, które wykonuje mgr fizjoterapii Anna Gałęzowska. 
Zapraszamy do relaksu i odnowy biologicznej organizmu! Znamy się na PRZYJEMNOŚCI, gwarantujemy NAJWYŻSZY POZIOM JAKOŚCI!

OFERTA MASAŻY:


POCZUJ SIEBIE: masaż przynoszący ulgę bolącym partiom ciała. Rozgrzewa i rozluźnia zmęczone i zbyt napięte mięśnie i stawy.
Trwa 45 minut
Cena: 80 złPEŁNA SWOBODA: masaż głowy, twarzy i karku, powoduje głębokie odprężenie, oczyszczenie i uspokojenie rozbieganych negatywnych myśli, pomaga w poprawie wyglądu i kondycji włosów, skutecznie likwiduje bóle głowy i zmęczenie.
Trwa 70 minut
Cena: 120 złLEPIEJ... CORAZ LEPIEJ: masaż, który wpływa pozytywnie na usunięcie wszelkich napięć mięśniowo-bólowych. Doskonały dla przeciążonego codzienną pracą organizmu.
Trwa 75 minut
Cena: 120 złHARMONIA CZY RÓWNOWAGA: to idealne rozwiązanie na koniec szybkiego, ciężkiego dnia. Masaż częściowy przynoszący ukojenie i relaks zmęczonym częściom ciała przy użyciu aromatycznych olejków i spokojnej muzyki.
Trwa: 75 minut
Cena: 130 złCISZA WEWNĘTRZNA: to głęboki relaks i odprężenie całego ciała. To idealny sposób na zmęczenie zarówno fizyczne, jak i psychiczne. Ten masaż to prawdziwa przyjemność dla ciała i ducha. Jest to świetny sposób, aby choć na chwilę zapomnieć o kłopotach i nabrać pozytywnej energii przy wykorzystaniu zmysłowych olejków eterycznych i delikatnej muzyki.
Trwa 110 minut
Cena: 180 złZATAŃCZ Z WIATREM: masaż, który pobudza krążenie krwi i limfy, co zmniejsza obrzęki i uczucie ciężkości. Poprawia sprężystość, wygląd skóry oraz komfort życia.
Trwa 75 minut (masaż częściowy), cena: 120 zł
Trwa 110 minut (masaż całkowity), cena: 170 złBĄDŹ JAK PŁYNĄCA RZEKA: doskonały dla uzupełnienia wspomagania procesu odchudzania. Przyspiesza spalanie tkanki tłuszczowej.
Trwa 75 minut
Cena: 120 złOGNISTY DOTYK: masaż antycellulitowy jest jedną z najlepszych metod walki z uporczywą skórką pomarańczową. Poprawia wygląd brzucha, ud i pośladków, łydek i ramion. Świetnie wpływa na ukrwienie skóry, która staje się gładka i sprężysta.
Trwa 75 minut
Cena: 130 złDOTYK ANIOŁA: refleksologia, masaż leczniczy i uciskowy stóp polegający na stymulowaniu receptorów znajdujących się na stopach. Receptory te odpowiadają poszczególnym narządom i układom w organizmie. Taki masaż oczyszcza z nadmiaru toksyn, działa relaksująco, wzmacnia i przyspiesza naturalne procesy powrotu do zdrowia, wpływa na poprawę funkcjonowania układu nerwowego i sił witalnych.
Trwa 80 minut
Cena: 160 złBAJECZNA DROGA DLA DZIECI: masaż z miłością, spokojem i prostotą dla najmłodszych. Podnosi odporność organizmu, pomaga w uregulowaniu snu, poprawia trawienie, wzrost koncentracji i poprawia samopoczucie.
Trwa 20 minut:
Cena: 50 złUMAWIAMY DOGODNE TERMINY, ODPOWIADAMY NA POTRZEBNY KLIENTÓW, NA ŻYCZENIE OFERUJEMY VOUCHERY NA WYBRANY MASAŻ JAKO PREZENT DLA BLISKICH. 

Uzupełnieniem masaży są bańki, pałeczki bambusowe, wałki, kamienie, olejki eteryczne, aromatoterapia oraz pozytywny klimat.


REZERWACJA TERMINU W RECEPCJI KLUBU OTOFITNESS.