Mental

Zajęcia mentalne służą do przygotowania naszego ciała do wysiłku fizycznego. Ćwiczenia z tej grupy wzmacniają, rozciągają i uelastyczniają sylwetkę oraz prowadzone są ze szczególna uwagą, świadomością i wglądem w siebie. Uczą osiągania stanu relaksu i koncentracji uwagi, co stanowi podstawę do kształtowania pozytywnych zmian oraz umiejętności kontroli zachowań. Oferta zajęć mentalnych zdecydowanie wzbogaciła się.

Zapraszamy na następujące treningi:

PILATES REFORMER STUDIO

BRZUCH & ZDROWY PLECY

STRETCHING 

STRETCH & ROLL 

PILATES

PILATES TERAPEUTYCZNY


Godne uwagi jest nasze STUDIO PILATES REFORMER. 

To perełka i ogromna inwestycja w klubie Otofitness stworzona z myślą o holistycznym podejściu do zdrowia. TO NAJWYŻSZA JAKOŚĆ NA WYCIĄGNIĘCIE RĘKI. Gwarantujemy rewelacyjne efekty pracy i poprawę jakości życia. To nasz prawdziwy powód do dumy! 


Jako JEDYNI W WOJEWÓDZTWIE ŁÓDZKIM prowadzimy specjalistyczne treningi w kameralnych grupach personalnych (8-osobowych) na oryginalnym sprzęcie stworzonym przez J. Pilatesa.


Pracujemy na sprzęcie:

reformer

Wunda Chair 

PED&PULL

Beczka 

Small Arm Chair

Spine corrector


Podczas zajęć pracujemy w systemie pracy obwodowej, dzięki temu ich intensywność jest idealnie dostosowana do indywidualnych możliwości, a Ty możesz doświadczyć wyjątkowych doznań na każdym urządzeniu.

Trening na sprzęcie pilatesowym wspaniale wzmocni i wymodeluje Twoje ciało oraz pozwoli perfekcyjnie wykonywać ćwiczenia. 

Dodatkowo także, sprzęt ten jest idealny dla osób, które mają np. problemy z aparatem ruchu, są po przebytych operacjach.

Sprawdzaj na bieżąco nasz GRAFIK, dołącz do grona OTOKLUBOWICZÓW , zadbaj o harmonijny i holistyczny rozwój ciała i duszy. 

ĆWICZYMY ŚWIADOMIE!

Galeria zdjęć: Wp pilates reformer studio