METAMORFOZA OTO&SUPERNOVA ZDROWIE NA LATA

METAMORFOZA OTO&SUPERNOVA ZDROWIE NA LATA

Wspólnie z Poradnią Odchudzania i Odżywiania SUPERNOVA przygotowaliśmy projekt METAMORFOZY, do którego zapraszamy wszystkich, którzy chcieliby odmienić swoje życie, wrócić do formy i satysfakcjonującej figury oraz nabyć trwałe zdrowe nawyki żywieniowe i wiedzę o prawidłowym i dobrym, efektywnym dla Ciebie odżywianiu.

METAMORFOZA obejmuje 12-sto tygodniowy kurs odchudzania i odżywiania w kameralnej grupie, który pozwoli na systematyczne wprowadzanie zmian żywieniowych. Spotykania odbędą się co poniedziałek w godz. 18.30-20.00 w Poradni SUPERNOVA (obok OTOFITNESS). Co tydzień omawiamy jedno zagadnienie, np. nawodnienie, bilansowanie białka czy obliczanie indeksu glikemicznego i cały tydzień nabywamy nowych, konkretnych umiejętności. Po 12 tygodniach nie tylko stracisz nawet do 10 kg, ale nauczysz się jak zdrowo się odżywiać! Kurs poprowadzi BASIA ŁUKOMSKA DIETETYK & COACH. W ramach spotkań KAŻDY UCZESTNIK odbędzie także INDYWIDUALNIE KONSULTACJE: DIAGNOSTYCZNĄ I DIETETYCZNĄ GRATIS!

Cena 12 spotkań w ramach KURSU w Poradni SUPERNOVA to tylko 590 zł (49 zł za jedno spotkanie) w tym dwie konsultacje indywidualnie GRATIS

Dodatkowo swój proces przemiany warto wzmocnić treningami dobranymi do aktualnych możliwości fizycznych, kondycji i zainteresowań. W tym celu klub OTOFITNESS zaprasza na BEZPŁATNĄ KONSULTACJĘ z trenerką personalną Dorotą Klimek, która pomoże dobrać plan treningowy i konkretne zajęcia z grafiku OTOFITNESS. Następnie zapraszamy do ćwiczeń z nami i oferujemy każdemu UCZESTNIKOWI METAMORFOZY RABAT 20% NA KARNETY fitness, joga i open

Startujemy na początku marca! Rezerwuj miejsce pod nr tel. 517-232-887 już dziś. 

Bedzięmy działać w grupie, super serdecznej atmosferze, zbudujemy nasz team wsparcia i motywacji, razem damy radę, a efekty zachwycą nas wszystkich razem i każdego indywidualnie. STAWIAMY NA ZDOBYWANIE WIEDZY, BUDOWANIE NAWYKÓW, SYSTEMATYCZNY KONTAKT. ODCHUDZAMY SIĘ ZDROWO I SKUTECZNIE. 


Zapraszamy do rezerwacji miejsc pod nr tel. 517-232-887


METAMORFOZA

OTOFITNESS

Aleksandrów Łódzki, ul. 11 Listopada 5A