O nas

KIM JESTEŚMY?

Przeobraziliśmy się w tętniące życiem miejsce... Oferujemy kompleksową ofertę usług, zapewniającą wszechstronny rozwój Twojego ciała, ukojenie dla umysłu, rozwój kompetencji emocjonalnych oraz osobistego potencjału! Staliśmy się mocną marką w zakresie świadczenia kompleksowych usług prozdrowotnych, nieustannie wzbogacamy naszą ofertę i nawiązujemy współpracę z fantastycznymi specjalistami.
"Jest tylko jedna podróż. Podróż w głąb siebie".


GDZIE JESTEŚMY?

Aleksandrów Łódzki, ul. Wojska Polskiego 19.

Od początku powstania klubu naszą aspiracją jest holistyczy rozwój człowieka, dlatego dążymy do tego, by nie tylko rozwijać fizyczne możliwości ciała, ale także wspierać kompetencje emocjonalne. Tworzymy również przestrzeń spokoju i relaksu zapewniającą głębokie odprężenie i wyciszenie układu nerwowego. Szczególną uwagę przywiązujemy do propagowania tematyki profilaktycznej, prozdrowotnej oraz zachęcamy do wychodzenia poza schemat myślenia, realizowania osobistych pasji.

Staramy się zarażać pozytywną sportową pasją oraz zainteresowaniami, a przy tym wspólnie z naszymi OTOKLUBOWICZAMI odkrywać moc indywidualnego potencjału.

Nie jesteśmy klubem "sieciówką", w której jest się jednym z wielu anonimowych klientów ani głośnym miejscem zastawionym maszynami bez duszy. Poza ruchem fizycznym chcemy COŚ WIĘCEJ! Dlatego dbamy ciepły klimat oraz rodzinną atmosferę klubu, w którym obdarzamy się wzajemnie dobrą, przyjazną energią. Znamy i uwielbiamy naszych OTOKLUBOWICZÓW, z myślą o nich i dla nich pracujemy oraz nieustannie chcemy się doskonalić. Idealnie łączymy kameralny nastrój klubu z przestronnymi wnętrzami treningowymi. 

Nasza piękna lokalizacja po gruntownym remoncie wypełniona jest po brzegi różnorodnymi prozdrowotnymi formami ruchu: fitness, TRX, joga, joga w chustach, pilates, zdrowy kręgosłup, Aerial Hoop, taniec latin dla kobiet, taniec użytkowy dla par, Zumba. 

W grafiku posiadamy zajęcia ze sztuk i sportów walki: Aikido oraz Krav Maga.

Mamy bogatą Strefę Dzieci obejmującą: zajęcia Aerial Hoop, akrobatyka w chustach, Krav Maga, wesoła joga dla dzieci, a także animacje urodzinowe oraz ofertę półkolonii, kolonii, mini kolonii weekendowych oraz warsztatów z noclegami.

Prowadzimy studio trenigu personalnego, porady dietetyka oraz unikatowe w okolicy prestiżowe Studio Pilates Reformer z wieloma oryginalnymi maszynami do treningu mięśni głębokich, budowania prawidłowych wzorców ruchowych oraz do korektywy w okresie urazów i podczas rekonwalescencji po przebytych operacjach.


Dołącz do nas! 

Zapraszamy KOBIETY, MĘŻCZYZN, DZIECI I MŁODZIEŻ!


WYZWÓL ENERGIĘ W OTOFITNESS!

Galeria zdjęć: O nas