O nas

KIM JESTEŚMY?

Przeobraziliśmy się w tętniące życiem miejsce... Oferujemy kompleksową ofertę usług, zapewniającą wszechstronny rozwój Twojego ciała, ukojenie dla umysłu, rozwój kompetencji emocjonalnych oraz osobistego potencjału! Staliśmy się mocną marką w zakresie świadczenia kompleksowych usług prozdrowotnych, nieustannie wzbogacamy naszą ofertę i nawiązujemy współpracę z fantastycznymi specjalistami.
"Jest tylko jedna podróż. Podróż w głąb siebie".


GDZIE JESTEŚMY?

Nasza ukochana siedziba mieści się przy UL. 11 LISTOPADA 5A. Mamy z tym miejscem dużo wspaniałych wspomnień i sentymentalnych uniesień, a teraz chcemy rozkręcić je jeszcze bardziej, tchnąć w nie nową energię i zaprosić do dalszego jego współtworzenia. 

Zapraszamy w nasze gościnne progi!


NASZE SALE:

SALA 1 (klimatyzowana, ponad 120 m kw.) przygotowana do różnorodnych zajęć fitness i Zumby oraz do treningów sportów, systemów i sztuk walki dla dzieci i dorosłych współprowadzona z Galvarino Fighting Arena z Łodzi (wyposażona w maty sportowe oraz różnorodny sprzęt fitness oraz w wielobarwne oświetlenie)
SALA 2 (klimatyzowana, ponad 80 m kw.) ? przygotowana do treningów jogi i zajęć mentalnych oraz zajęć tanecznych dla dzieci i dorosłych

SALA 3 (30 m kw.) - do kameralnych zajęć grupowych, zwłaszcza grup personalnych i treningów personalnych (wyposażona w łóżko reformer, bieżnię mechaniczną, drabinki gimnastyczne oraz różnorodny sprzęt)

GABINET MASAŻU I GABINET DIETETYCZNY


CO NAS WYRÓŻNIA?

W regionie - jedyną taką, bo starannie dobraną kadrą. Ludzie pracujący u nas to tylko PROFESJONALIŚCI - ze świetnym przygotowaniem do zawodu, z wieloletnim i kilkunastoletnim doświadczeniem. Profesjonalnym i zróżnicowanym sprzętem. Indywidualnym podejściem ? masz cele, ale nie wiesz jak je osiągnąć? Zawsze fachowo i wnikliwe przygotujemy ofertę tylko dla Ciebie.  

Od początku powstania klubu naszą aspiracją jest holistyczy rozwój człowieka, dlatego dążymy do tego, by nie tylko rozwijać fizyczne możliwości ciała, ale także wspierać kompetencje emocjonalne. Tworzymy również przestrzeń spokoju i relaksu zapewniającą głębokie odprężenie i wyciszenie układu nerwowego. Szczególną uwagę przywiązujemy do propagowania tematyki profilaktycznej, prozdrowotnej oraz zachęcamy do wychodzenia poza schemat myślenia, realizowania osobistych pasji.

Staramy się zarażać pozytywną sportową pasją oraz zainteresowaniami, a przy tym wspólnie z naszymi OTOKLUBOWICZAMI odkrywać moc indywidualnego potencjału.

Nie jesteśmy klubem "sieciówką", w której jest się jednym z wielu anonimowych klientów ani głośnym miejscem zastawionym maszynami bez duszy. Poza ruchem fizycznym chcemy COŚ WIĘCEJ! Dlatego dbamy ciepły klimat oraz rodzinną atmosferę klubu, w którym obdarzamy się wzajemnie dobrą, przyjazną energią. Znamy i uwielbiamy naszych OTOKLUBOWICZÓW, z myślą o nich i dla nich pracujemy oraz nieustannie chcemy się doskonalić. Idealnie łączymy kameralny nastrój klubu z przestronnymi wnętrzami treningowymi. 


Dołącz do nas! Zapraszamy KOBIETY, MĘŻCZYZN, DZIECI I MŁODZIEŻ!


WYZWÓL ENERGIĘ W OTOFITNESS!