PÓŁKOLONIE SŁONECZNE W OTOFITNESS

PÓŁKOLONIE SŁONECZNE W OTOFITNESS

Fantastyczna oferta PÓŁKOLONII SŁONECZNYCH nakręca wakacyjny klimat w mieście. Zapraszamy dzieci w wieku 6-12 lat do udziału w półkolonii w Otofitness w dniach 12-16 lipca.

Opłata za turnus/dziecko 550 zł obejmuje animację i opiekę prowadzoną przez pedagogów w godz. 7.30-17.00, wyżywienie (drugie śniadania, obiady oraz podwieczorki) oraz PROGRAM PETARDĘ:

- warsztaty cukiernicze (samodzielny wypiek i dekoracja muffinek) w Pracowni Wypieków Artystycznych SŁODKA BABECZKA w Aleksandrowie Łódzkim,

- wyjazd autokarem do Wioski Indiańskiej TATANKA w Solcy Małej (zwiedzanie skansenu, zabawy w klimacie Indian, ognisko, mini zoo) 

- spotkanie z obłędnie uroczymi alpakami (mizianie, przytulanie, karmienie, sesja fotograficzna) na terenie MOSiR w Aleksandrowie Łódzkim

- warsztaty z samodzielnego wypieku pizzy w Pizzerii PRESTO w Aleksandrowie Łódzkim

- 1 NOCLEG w klubie Otofitness (w tym dyskoteka, kino klubowe oraz dodatkowe wyżywienie: kolacja i śniadanie następnego dnia)

- warsztaty multisensoryczne HULAJ DUSZA

- zajęcia w chustach oraz na podwieszanych kołach cyrkowych, tory przeszkód i gry zespołowe w klubie Otofitnessz

- zajęcia plastyczne i animacje z chustą w plenerze

- spaceryi place zabaw

Zapewniamy pozytywny klimat kolonii i kameralną grupę uczestników (15 dzieci). Rezerwuj miejsce już dziś pod nr tel. 603-608-340 z zaliczką w kwocie 160 płatną gotówką w recepcji klubu Otofitness.

Obiady 3 razy dwudaniowy posiłek w restauracji PAMPUSZEK w Aleksandrowie Łódzkim, 1 raz pizza w Pizzerii PRESTO oraz 1 raz ognisko z kiełbaskami na terenie Wioski Indiańskiej TATANKA.

STREFA DZIECI

OTOFITNESS

Aleksandrów Łódzki, ul. 11 Listopada 5 A