POZNAJ NASZ KLUB! SPRAWDŹ NAS!

POZNAJ NASZ KLUB! SPRAWDŹ NAS!

CZY ZNASZ NASZ KLUB? 

--> Nasza sala do treningów fitness, AERIAL HOOP, ZUMBA®, LATIN SOLO oraz AIKIDO i KRAV MAGA jest NAJWIĘKSZĄ klubową przestrzenią w mieście, świetnie wyposażoną.

--> Mamy bogatą ofertę ZAJĘĆ DLA DZIECI. Właśnie uruchomiliśmy nabory na nowy sezon do grup: AKROBATYKA W CHUSTACH, FORMACJA OTODANCE, AERIAL HOOP, AIKIDO, KRAV MAGA, BALET I MODERN JAZZ

--> Proponujemy także dostęp do zajęć w formule OUTDOOR realizowanych na stadionie w Aleksandrowie Łódzkim.

--> PROWADZIMY specjalistyczną STREFĘ JOGI, podczas sesji korzystamy z profesjonalnego sprzętu, np. krzesła i chusty. W terminie 25-27 września organizujemy kolejny wyjazdowy YOGA CAMP. Mamy jeszcze wolne miejsca. 

--> Otworzyliśmy PILATES REFORMER STUDIO i jako JEDYNI W WOJEWÓDZTWIE ŁÓDZKIM oferujemy zajęcia w 8-osobowych grupach personalnych w przystępnych cenach na wyjątkowych oryginalnych urządzeniach dla wszystkich mieszkańców regionu. 

WYBIERAJ, SPRAWDZAJ, KORZYSTAJ, TWOJE ZDROWIE JEST DLA NAS NAJWAŻNIEJSZE

SZUKAJ W RÓŻNYCH PUNKTACH W ALEKSANDROWIE LUB ODBIERZ W RECEPCJI Ulotkę-Voucher. DLA KOGO? Jeśli nigdy nie byłeś w naszym klubie lub powracasz po minimum 2 miesiącach SKORZYSTAJ Z VOUCHERA I WEJDŹ NA JEDEN BEZPŁATNY TRENING W OTOFITNESS Z REZERWACJĄ MIEJSC. 

OTOFITNESS

Aleksandrów Łódzki, ul. 11 Listopada 5A

tel. 517-232-887