Strefa Dzieci

W OFERCIE ZAJĘCIA SPORTOWE, TRENINGI POKAZOWE DLA KLAS SZKOLNYCH, PÓŁKOLONIE ORAZ KOLONIE, A TAKŻE ORGANIZACJA WYJĄTKOWYCH URODZIN W NASZYM KLUBIE NA WYŁĄCZNOŚĆ. Pytaj o szczegóły w recepcji lub pod nr tel. 603-608-340.

Zapraszamy dzieci i młodzież do udziału w fantastycznych zajęciach dedykowanych właśnie młodym ludziom z uwzględnieniem ich etapów rozwoju, gwarantujących bezpieczeństwo i prawidłową, prozdrowotną stymulację psychofizycznego rozwoju. Potrafimy motywować do działania i chcemy rozwijać osobisty potencjał drzemiący w naszych młodych uczestnikach. 

Dodatkowo udział w treningach kształtuje cechy charakteru takie jak: pracowitość, motywacja, dyscyplina. Przy tym umożliwia realizację pasji, poznanie własnych mocnych stron, doznanie radości z postępów i sukcesów, rozładowanie napięć, aktywne spędzanie czasu wolnego bez telefonów i komputerów, a w zamian w towarzystwie sympatycznych rówieśników. 
Dbamy o każdego młodego uczestnika zajęć, tworzymy rodzinną swobodną atmosferę, propagujemy zdrowy styl życia i uczymy prawidłowych nawyków na przyszłość. 
W klubie Otofitness proponujemy szereg zajęć dla dzieci i/lub młodzieży:

AERIAL HOOP

KRAV MAGA

CHUSTY (AKROBATYKA & RELAKSACJA)


GRAFIK

Spróbuj różnorodnych aktywności i baw się znakomicie! 

Organizujemy wakacyjne kolonie sportowe oraz półkolonie letnie i zimowe 

Pytaj o szczegóły pod nr tel. 603-608-340. Zapraszamy do rezerwacji miejsc. 

PROWADZIMY BEZKONKURENCYJNE ANIMACJE URODZINOWE! SPEŁNIAMY WSZYSTKIE MARZENIA MŁODYCH JUBILATÓW!

Galeria zdjęć: Wp dzieci