Strefa fitness

Strefa fitness jest jednym z punktów na który kładziemy największy nacisk. Zajęcia są dobrane specjalnie z myślą o Was, prowadzone przez profesjonalnych trenerów. To strefa w której zostawiasz wszystkie zmartwienia i wychodzisz z lżejszą głową i mniejszą ilością centymetrów w pasie.

Zajęcia

Aby osiągnąć sukces pierwsze co musisz zrobić to zakochać się w ciężkiej pracy.

Na naszej siłowni prowadzone są zajęcia w których każdy z pewnością się odnajdzie- od dzieci aż po seniorów, niezależnie od płci. Jeżeli masz ochotę intensywnie poćwiczyć to dobrze trafiłeś/aś. Prowadzone są cztery rodzaje treningów:
trening kondycyjny- jest to rodzaj ćwiczeń tlenowych, których celem jest poprawa wydolności organizmu. Dzięki niemu poprawia nam się układ krążenia, wzmacniana jest praca serca. Ma on również pozytywne skutki dla układu oddechowego- zwiększa pojemność płuc i podniesienie progu tlenowego. Ponadto kształtuje wytrzymałość organizmu i podkręca metabolizm co objawia się utratą zbędnych kilogramów poprzez intensywne spalanie tkanki tłuszczowej.
trening siłowy- podczas tego treningu tętno i oddech utrzymują się na bardzo wysokim poziomie. Główną ideą treningu siłowego jest budowanie masy mięśniowej i kształtowanie sylwetki. Nie tylko zwiększana jest objętość i wydolność mięśni, ale i wzrasta wytrzymałości ścięgien, wiązadeł i kości. Ponadto pośrednio wpływa na proces spalania tkanki tłuszczowej, co znacząco wspomaga odchudzanie.
trening interwałowy-polega na wykonywaniu ćwiczeń o zmiennej intensywności. Ten trening prowadzi do polepszenia kondycji organizmu, jego siły i wytrzymałości. Sprawdza się bardzo dobrze w przypadku spalania tkanki tłuszczowej, jest o wiele bardziej efektywny od treningu aerobowego.  
trening mentalny- trening to świadoma praca nad swoim ciałem. Dzięki nim budowana jest poprawna postawa, poprawiana gibkość i elastyczność, a mięśnie są wzmacniane bez ich nadmiernego rozbudowania. 


O zajęciach Czytaj więcej...

Instruktorzy 

Dbamy o to, aby zajęcia przebiegały w miłej atmosferze. Największy nacisk kładziemy na zdrowie. Jak o nie zadbać? Jak ćwiczyć aby uniknąć kontuzji ? Odpowiedź jest prosta- trenować z profesjonalnymi trenerami! Czytaj więcej...

Galeria zdjęć: Wp fitness