Strefa Jogi

PO NARZUCONEJ PRZERWIE REAKTYWUJEMY DZIAŁANIA W STREFIE JOGI I ROZKRĘCAMY GORĄCE JOGOWE LATO 2021 Z OFERTĄ WYJAZDÓW REGENERACYJNYCH DO FANTASTYCZNYCH LOKALIZACJI W BLISKIM KONTAKCIE Z UZDRAWIAJĄCĄ NATURĄ. PYTAJ O SZCZEGÓŁY POD NR TEL. 517-232-887 I SPRAWDZAJ NASZE AKTUALNOŚCI!


Z nieprzemijającym entuzjazmem i sukcesami przez ostatnie lata rozwijamy STREFĘ JOGI w klubie OTOFITNESS. Zapraszamy do naszej siedziby! Tu zregenerujesz się duchowo, fizycznie, emocjonalnie, energetycznie i psychicznie. 

Oferujemy zajęcia: JOGA, JOGA ZDROWY KRĘGOSŁUP, JOGA W CHUSTACH, JOGA Z KRZESŁAMI, JOGA DLA POCZĄTKUJĄCYCH, JOGA Z ELEMENTAMI MINDFULNESS, JOGA OUTDOOR. 

Zapraszamy także na wyjątkowe w regionie TRENINGI PERSONALNE JOGI ustalane w dogodnych terminach w godzinach pracy klubu Otofitness (okazja do pracy pod okiem wyjątkowych trenerów z wieloletnim doświadczeniem w komfortowych warunkach i realizacji w pełni zindywidualizowanej do potrzeb i możliwości praktyki, z wykorzystaniem bardzo zróżnicowanego i profesjonalnego sprzętu).

Zapraszamy do zapoznania się z GRAFIKIEM, zarezerwuj miejsce na treningi grupowe lub personalne i sprawdź nas!

Współpracujemy także z wyjątkowymi osobistościami, np. systematycznie organizujemy WARSZTATY JOGI AKADEMICKIEJ Z PROF. JANUSZEM SZOPĄ. 

Cyklicznie organizujemy także WYJAZDOWE WARSZTATY Z JOGĄ - YOGA CAMP, a także utrzymane w klimacie slow life weekendowe GREEN JOGATONY "pod chmurką". 

W sprawie aktualnych terminów prosimy pytać w recepcji oraz sprawdzać aktualności na naszej stronie i Facebooku. 

Galeria zdjęć: JOGA W OTOFITNESS