Strefa Jogi

ROZBUDOWALIŚMY STREFĘ W ZAKRESIE NOWYCH UNIKATOWYCH SPECJALISTYCZNYCH GRUP TERAPEUTYCZNYCH ORAZ ATRAKCYJNEJ OFERTY WYJAZDOWYCH WARSZTATÓW JOGI REGENERACYJNEJ DO FANTASTYCZNYCH LOKALIZACJI W BLISKIM KONTAKCIE Z UZDRAWIAJĄCĄ NATURĄ. W SEZONIE LATO 2022 ORGANIZUJEMY DWA JOGOWE WARSZTATY WYJAZDOWE: 

W GÓRACH DO PORĄBKI W TERMINIE 15-19 CZERWCA

W MIEJSCOWOŚCI KUZIÓWEK W CENTRUM POLSKI W TERMINIE 2-4 WRZEŚNIA

PYTAJ O SZCZEGÓŁY POD NR TEL. 517-232-887 I SPRAWDZAJ NASZE AKTUALNOŚCI!


Z nieprzemijającym entuzjazmem i sukcesami przez ostatnie lata rozwijamy STREFĘ JOGI w klubie OTOFITNESS. Zapraszamy do naszej siedziby! Tu zregenerujesz się duchowo, fizycznie, emocjonalnie, energetycznie i psychicznie. 

Oferujemy zajęcia: JOGA, JOGA ZDROWY KRĘGOSŁUP, JOGA W CHUSTACH, JOGA ZE SPRZĘTEM, JOGA DLA POCZĄTKUJĄCYCH.

Zapraszamy także na wyjątkowe w regionie TRENINGI PERSONALNE JOGI ustalane w dogodnych terminach w godzinach pracy klubu Otofitness (okazja do pracy pod okiem wyjątkowych trenerów z wieloletnim doświadczeniem w komfortowych warunkach i realizacji w pełni zindywidualizowanej do potrzeb i możliwości praktyki, z wykorzystaniem bardzo zróżnicowanego i profesjonalnego sprzętu).

Zapraszamy do zapoznania się z GRAFIKIEM, zarezerwuj miejsce na treningi grupowe lub personalne i sprawdź nas!

Współpracujemy także z wyjątkowymi osobistościami, np. systematycznie organizujemy WARSZTATY JOGI AKADEMICKIEJ Z PROF. JANUSZEM SZOPĄ. 

W sprawie aktualnych terminów prosimy pytać w recepcji oraz sprawdzać aktualności na naszej stronie oraz Facebooku i Instagramie.

Galeria zdjęć: Wp joga